I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Telefon: 44-724 52 34 Faks: 44-724 43 43 E-mail: 1lo@1lo-tomaszow.com.pl

  • Zbior Asy
  • 149
  • Welcome Home
  • Working Team
  • True to Craft
  •  DSC3008
  •  DSC3037

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponagimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych

22 września na terenach w okolicach toru łyżwiarskiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponagimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych. Tym samym rozpoczął się nowy rok szkolny w rywalizacji sportowej LICEALIADA 2017/2018. W zawodach naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt (Julia Bieganowska, Karolina Świnoga, Lidia Duczkowska, Wiktoria Głowacka, Sandra Grochulska), jak i chłopców (Bartłomiej Ostałowski, Wiktor Grzybek, Kacper Stasiołek, Filip Miko, Adrian Przybysz). Obie drużyny mogą zapisać na swoim koncie wspaniałe występy. W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt Karolina Świnoga zajęła drugie miejsce, a Lidia Duczkowska 3. Tuż za podium uplasowała się Julia Bieganowska. W punktacji drużynowej dziewczęta z naszej szkoły kolejny rok z rzędu pokazały najwyższą klasę deklasując swoje rywalki, wywalczyły pierwsze miejsce. Drużyna chłopców w tej kategorii uplasowała się na drugiej pozycji.

Zobacz zdjęcia w galerii...

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO
w Tomaszowie Mazowieckim

tel. 44-724 52 34, fax 44-724 43 43
e-mail: 1lo@1lo-tomaszow.com.pl